Marián začal s masírovaním, keď mal 17 rokov. Vychádzal pri tom z kníh a pozorovaní, ako to robia iní. Už v tom období sa zaujímal aj o jogu a liečivé bylinky. V škole študoval umenie, ktorým sa neskôr aj začal živiť. Masírovanie sa stalo Mariánovým koníčkom. Po rokoch pôsobenia v umeleckej branži ale dospel k rozhodnutiu, že ho viac napĺňa presne to, čo bolo dovtedy na "vedľajšej koľaji". Počas tých rokov sa ďalej vzdelával. Poznatky zbieral napríklad aj v Nemecku, USA a Indii.

Po absolvovaní potrebných kurzov získal živnostenský list a mohol sa tak naplno venovať masírovaniu a naprávaniu ľudí. Začal základným kurzom klasickej a športovej masáže, no veľmi rýchlo zistil, že veľakrát klasická masáž nestačí a tak sa začal orientovať na celostný-holistický prístup.

Postupne si vyhľadával najlepších učiteľov a lektorov. U nestora slovenskej masáže Paed. Dr. Dušana Vavroviča (Masérska škola Škomas Bratislava) sa naučil okrem klasickej a športovej masáže aj základy tejpovania, reflexnú masáž nôh, Breussovu masáž a korekcie pohybového aparátu. U Ing. Bc. Jany Petriskovej (Masérska škola Inprov v Brne) to bola medicínska lymfatická masáž celého tela a tváre a Spinal Touch (dorovnávanie tela na zemskú os). U Mgr. Art. Zuzany Prouzovej-Lehrmann sa naučil naprávať Dornovou metódou +. U Lune Jazudekovej (žiačka a asistentka Mgr. Art. Ezechiela Kováča) sa učil myofasciálnu techniku (Masérska škola Remas Piešťany) a u Bc. Beáty Šoltésovej chiropraxiu (Masérska škola Zamas, Vrútky).

Marián sa venuje aj kranio-sakrálnej terapii, ktorú študoval u Ing. Petry Klobásovej (Inprov, Brno) a Štrukturálnej a myofasciálnej integrácii a Ruským technikám, ktoré sa učil u Romana Bíleka z Ostravy (Zamas, Vrútky). Znalosti z kineziotejpingu si zlepšoval u sučasnej jednotky v tomto odbore, Bc. Kamila Štedraka (Edu Spa, Praha).

U uznávaného odborníka na reflexológiu Ing. Júliusa Patakyho z Prahy sa zdokonalil v reflexnej masáži nôh, čo okrem iného veľmi dobre využíva pri diagnostike celkového stavu klientov.

Ako ďaľšie presahy k masážnym technikam si prešiel seminármi Matrix energetics pod vedenim Kristiána Beňa a tantrickým školením pod vedenim Ing. Richarda Vojíka v Tantra world Praha.

Marián pracuje s vrcholovými športovcami, ľudmi s rôznymi telesnými postihnutiami, deťmi a tehotnými ženami a to v celej škále techník, ktoré ovláda. Ťažiskom jeho práce sa stala hlavne práca s chrbticou, ktorej problémy súvisia veľakrát s problémami vnútorných orgánov, psychiky a celkovej kondície organizmu. Marián hovorí, že zdravá chrbtica je základným kameňom radostného a spokojného prežívania života.

Marián je súčasťou tímu profesionálov centra Joga Zdravo, ktorí sa budú starať o Vaše zdravie. Bude pre Vás viesť workshopy týkajúce sa znalostí chrbtice, pohybového aparátu a pomôže nám tak doplňiť informácie týkajúce sa rozvoja informácií o vašej chrbtici.

 

Zameranie:

 

  • reflexná masáž nôh
  • myofasciálna technika uvoľnenia tela
  • lymfatická masáž celého tela a tváre
  • proticelulitídová masáž
  • naprávanie Dornovou metodou plus
  • Breussova masáž (na platničky)
  • chiropraxia
  • kraniosakrálna terapia
  • kinesiotaping
  • relaxačná masáž

 

Marián Vlašič momentálne pôsobí mimo našich priestorov. Avšak jeho workshopy môžete navštevovať v našom centre.

V prípade záujmu kontaktujte osobne jeho na tel.čísle 0911727 643.

Prevádzku vedie na adrese: Blumentálska 24, Bratislava.

 


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 944 100 680
info@jogazdravo.sk
www.ayurganesh.sk
AYUR GANESH