Michaela Líška (Kačurová) miluje pohyb, šport a tanec, ktoré sú jej srdcu a telu blízke odjakživa. Vyskúšala mnoho pohybových aktivít a stále sa rôznym aj venuje, no až v joge našla dokonalosť. Je to pre ňu dokonalé spojenie telesného cvičenia s dychom, ktoré ma obrovský vplyv na našu psychiku a duševnú pohodu. Joga jej pomáha prijímať a milovať samu seba takú, aká je. Učí ju pokore a trpezlivosti.

Prvé skúsenosti s jogou získala už ako 16-ročná. Dnes je to už takmer 10 rokov, čo vedie ľudí na hodinách jogy. Prvú ponuku viesť hodiny dostala od Fredyho Ayisiho, v ktorého centre pôsobila aj najdlhšie. Učí v Bratislave a v Trnave.

Najviac ju oslovila joga v štýle Vinyasa flow, pomalé prechádzanie medzi jednotlivými ásanami v súlade s rytmom dychu. Vyhovuje jej slobodné a kreatívne vyjadrenie sa pomocou jogy.

Aktívne sa zúčastňuje rôznych yoga kongresov, workshopov, seminárov a lekcií pod vedením zahraničných, ale aj slovenských lektorov. Okrem jogy je tiež fitness trénerkou a lektorkou tvárovej gymnastiky.

V poslednom čase ju veľmi priťahuje objavovanie ženskosti a nadšene sa zúčastňuje rôznych ženských kruhov a seminárov pod vedením Kristíny Dubajovej, Lilie Khousnoutdinovej či Terezky Ruth. Napĺňa ju to úžasnou energiou a objavuje tak nový rozmer samej seba.

Ostatné dva roky  väčšinu času a energie venovala tehotenstvu a materstvu. Aj vďaka tomu zisťuje, aké je dôležité nájsť si čas aj sama pre seba a dopriať si to, po čom naše srdce volá. Naplniť si zásobáreň energie, aby sme ju mohli potom rozdávať svojim najbližším.

Miškinou vášňou je ešte beh, beh na lyžiach, plávanie a tanec.

Miška hovorí: “Joga je pre mňa cestou, kde spoznávam samu seba, pomáha mi udržiavať telo zdravé, myseľ pokojnú a srdce otvorené.”

Zameranie:

vinyasa flow yoga

power yoga

hot yoga

gravid yoga

tvárová gymnastika

fitness

Od februára je Miška súčasťou tímu profesionálnych lektorov, ktorí sa budú starať o Vaše zdravie a zdravé cvičenie.

Miška je momentálne šťastná mamina na materskej dovolenke. V spolupráci s Miškou bude naše centrum organizovať semináre pre ženy ktoré majú problém s otehotnením, následne samotné tehotenstvo a obdobie matky a dieťatka počas prvého roka po pôrode.

 


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 944 100 680
info@jogazdravo.sk
www.ayurganesh.sk
AYUR GANESH