Alexandra získala prvé skúsenosti s jogou ako 15-ročná a rýchlo sa stala každodennou súčasťou jej života. Vďaka nej sa drží v kondícii a nachádza vnútorný pokoj a rovnováhu. Naučila ju počúvať svoju myseľ, telo a ducha.

Aj počas štúdia biológie na vysokej škole sa zaujímala o fungovanie ľudského tela, o anatómiu a fyziológiu. Neskôr si ale uvedomila, že sa chce naplno venovať joge a priblížiť ju aj druhým.

Joga je pre ňu celoživotná cesta vzdelávania sa a odovzdávania svojich vedomostí. Aktívne sa preto zúčastňuje rôznych seminárov, workshopov, školení a lekcií pod vedením slovenských aj zahraničných lektorov. Učila sa od učiteľov na Slovensku, v Česku a v Kórei. Absolvovala viaceré kurzy pre lektorov jogy so zameraním na power jogu, hatha jogu, yin jogu a gravidjogu. Je certifikovanou inštruktorkou jogy a fitnes.

Jej hodiny sú zamerané na zdraviu prospešné a efektívne cvičenie pomáhajúce pri problémoch spôsobených nesprávnym držaním tela a sedavým spôsobom života. Svoje hodiny sa snaží prispôsobiť aktuálnym potrebám klientov, pristupovať k nim individuálne a dbať na zdravotný aspekt cvičenia. Jej želaním je, aby ľudia z jej hodín odchádzali spokojní, uvoľnení a s pocitom, že niečo urobili pre svoje zdravé telo aj dušu.

Od marca je Saška súčasťou tímu profesionálnych lektorov centra Joga Zdravo, ktorí sa budú starať o Vaše zdravie a zdravé cvičenie. Bude viesť ranné hodiny Power & Flexibility vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých.

Keďže sa záujem o metódu cvičenia jogy Kataríny Ježovicovej Zdravý chrbát – bloky neustále zvyšuje, rozhodli sme sa že Saška bude viesť hodiny pre zdravý chrbát bloky pre začiatočníkov a stala sa tak hlavnou asistenkou zakladateľky konceptu Kataríny Ježovicovej. Na hodiny Zdravý chrbát – bloky pre začiatočníkov sa môžete tešiť v podaní Sašky už od marca a to niekoľko krát do týždňa.

Medzi služby, ktoré Saška poskytuje, patria aj individuálne privátne hodiny v metóde Zdravý chrbát-bloky.

Zameranie:

Zdravý chrbát

Hatha yoga

Power yoga

Yin yoga

Gravid yoga

Fitness poradca


Kontakt

Námestie slobody 13, Bratislava
+421 944 100 680
info@jogazdravo.sk
www.ayurganesh.sk
AYUR GANESH